کارپشت
منو موبایل

کارپشت

ادمینی اینستاگرام پیج سمیرا جوادی

یکی از پیج های اینستاگرامی که مجموعه کارپشت کار ادمینی آن را برعهده دارد پیج مزون لباس است. مدیریت پیج های نوپا، عموما حساسیت های بیش تری نسبت به پیج های پر فالوور دارند. چرا که جذب فالوور های اولیه و جذب اعتماد و توجه آن ها نسبت به پیج هایی که از پیش این کار را انجام داده اند، سخت تر است.

ادمینی اینستاگرام پیج نوپا، دارای چالش های فراوانی مثل تولید محتوای مناسب، پست گذاری با توجه به ترند های روز، استفاده از چالش های اینستاگرامی و حتی تیک تاک، استفاده از هشتگ و کپشن مناسب، جلب توجه و اعتماد مخاطب حتی بدون داشتن تعداد فالوور بالا و … است.

در نمونه زیر، اولین پست های ادمینی اینستاگرام پیج مزون وارد فضای اکسپلور شد و توانست به اینگیجمنت ریت بالا و ریچ زیاد دست یابد. همان طور که در تصاویر زیر مشخص است، نسبت فالوور ها و بینندگان پست ها در عرض مدت کوتاهی به ميزان زیادی افزایش یافته است که برای یک پیج نوپا، عدد خوبی محسوب می شود.

ادمینی اینستاگرام پیج نوپا
ادمینی اینستاگرام پیج نوپا
ورود به اکسپلور
ورود به اکسپلور

خدماتی که توسط مجموعه کارپشت به این پیج ارائه شد

این موارد در کنار یک دیگر، باعث رشد آهسته مجموعه شد و کم کم توجه و اعتماد مخاطبان را جلب کرد. در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیش تر درباره نحوه ادمینی اینستاگرام پیج خود توسط کارپشت را دارید بهتر است این مطلب را نیز مطالعه کنید.